• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Helicopter wedstrijden
 • image
 • image

Over ons

De Leidsche Luchtvaart Club (LLC) is een actieve modelvliegclub met een rijke historie sinds 1936. Vliegen kan op het voormalig vliegveld Valkenburg en het clubhuis bevindt zich op sportpark "de Kikkerpolder" in Leiden.

Elke woensdagavond vanaf 20:00 uur is daar de clubavond. Kijk gerust rond op onze website of kom eens langs!

Lees meer over ons

Nieuws

NK Pylon op Valkenburg

Na het succes van vorig jaar waren ook in 2019 de Pylonracers weer van harte welkom op Valkenburg. Met 14 deelnemers was de opkomst goed te noemen. De weersomstandigheden waren perfect met een rustige wind en veel zon. Zoals gebruikelijk waren er ook op deze racedag weer een aantal crashes. Onze clubgenoot Paul vloog zijn versgebouwde model tegen een pylon en nam daarmee de vlag mee in zijn prop. Net iets te krap gevlogen dus. Uiteindelijk won Peter (MVKV) de finale van het E2K. Van de LLC: Paul 5e, Martijn 6e, Bastiaan 11e en Nico 12e.

Locatie

Club agenda

25
aug

Wedstrijd om de Rolf Rozier Bokaal
zo 11:30 - 15:00

1
sept

Wedstrijd om de Rolf Rozier Bokaal (uitwijkdatum)
zo 12:00 - 15:00

7
sept

BBQ LLC
za 16:00 - 20:00

29
okt

Bestuursvergadering
di 20:00 - 22:30

18
dec

Oliebollenavond
wo 20:00 - 23:00

Baanreservering Kop 16

Geen gebeurtenissen gevonden