• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Helicopter wedstrijden
 • image
 • image

Over ons

De Leidsche Luchtvaart Club (LLC) is een actieve modelvliegclub met een rijke historie sinds 1936. Vliegen kan op het voormalig vliegveld Valkenburg en het clubhuis bevindt zich op sportpark "de Kikkerpolder" in Leiden.

Elke woensdagavond vanaf 20:00 uur is daar de clubavond. Kijk gerust rond op onze website of kom eens langs!

Lees meer over ons

Nieuws

Rolf Rozier Bokaal 2020

Na twee jaren met rustig zweefweer was het dit jaar zeer uitdagend. Met een stevige 5 beaufort hebben 12 van onze leden meegedaan aan de jaarlijkse clubwedstrijd. Het doel van de wedstrijd is om een vlucht van precies 200 seconden te maken die wordt afgesloten met een doellanding. Met die landing zijn maximaal 100 punten te verdienen als het model met de neus binnen een halve meter(!) van de vlag stil ligt. Ondanks de turbulentie op deze dag zijn zowel Paul als Justus erin geslaagd het maximum van 100 punten te verdienen. Zeer knap!

De meeste deelnemers gebruikten de elektromotor om op hoogte te komen, maar Maarten deed het anders en ging mee op de rug van de motorkist van Bastiaan. Helaas bleek de laatste niet goed te controleren met de harde wind en moest Maarten de laatste rondes toch terugvallen op een gemotoriseerd model. De schade aan het model van Bastiaan was de enige schade die deze dag werd gevlogen. Gezien de omstandigheden niet slecht. Na vier rondes zat de wedstrijd erop en werd de uitslag bekend gemaakt.

De top 3: 1) Joris, 2) Paul, 3) Justus. Tijdens de wedstrijd heeft Wubbo ook nog zijn zweefbrevet kunnen behalen. Van harte Wubbo!

Locatie

Club agenda

17
mrt

LLC Filmavond (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

1
mei

NK F3K wedstrijd (onder voorbehoud)
za 09:00 - 16:00

12
mei

Voorjaarswedstrijden (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

19
mei

Voorjaarswedstrijden (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

26
mei

Voorjaarswedstrijden (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

Baanreservering Kop 16

Geen gebeurtenissen gevonden