• image
 • Helicopter wedstrijden
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Over ons

De Leidsche Luchtvaart Club (LLC) is een actieve modelvliegclub met een rijke historie sinds 1936. Vliegen kan op het voormalig vliegveld Valkenburg en het clubhuis bevindt zich op sportpark "de Kikkerpolder" in Leiden.

Elke woensdagavond vanaf 20:00 uur is daar de clubavond. Kijk gerust rond op onze website of kom eens langs!

Lees meer over ons

Nieuws

LLC 3-daagse groot succes

Van 3 t/m 5 augustus hebben we voor het eerst de LLC-3-daagse georganiseerd. Naar idee van Mirko en Ernani is er 3 dagen met zo'n 17 leden gevlogen, gegeten en genoten op Valkenburg. De eerste dag begon regenachtig, maar gelukkig konden we één van de hangars van de ZHVC gebruiken als onderkomen. In de loop dan de middag brak de zon door en kon er toch gevlogen worden. Voor deze gelegenheid konden we gebruik maken van onze oude spot 17 waar het gras er mooi bij stond. Op de eerste dag heeft Alfred direct zijn zweefbrevet kunnen halen.

In de avond serveerde Joris samen met Perry, Alfred en Simon het eten. Verse pasta bolognese met een frisse salade en tiramisu na. Lekker eten en een zeer goede sfeer. Op de dinsdag hadden we geweldig weer en kon er naar hartelust worden gevlogen. Vooral voor de zwevers was het prettig met de thermische omstandigheden. In de middag vlogen we de mini-RR-bokaal, waarbij het model van Bastiaan veilig uit de sloot kon worden gered. In de avond genoten we van een maaltijd van de snackbar.

De woensdag was zeer warm met een aangetrokken wind waardoor het vliegen wat bemoeilijkt werd. Om 3 uur starten we met het opruimen, waarna we de 3-daagse nog met een gezellige BBQ bij ons clubhuis op de Kikkerpolder hebben afgesloten. Al met al een zeer geslaagd evenement! Dank aan allen die dit mogelijk hebben gemaakt!

Locatie

Club agenda

17
mrt

LLC Filmavond (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

1
mei

NK F3K wedstrijd (onder voorbehoud)
za 09:00 - 16:00

12
mei

Voorjaarswedstrijden (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

19
mei

Voorjaarswedstrijden (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

26
mei

Voorjaarswedstrijden (onder voorbehoud)
wo 20:00 - 22:00

Baanreservering Kop 16

Geen gebeurtenissen gevonden